23 Temmuz 2024

Yavuz DOĞANALP – SEO Uyumlu İçerik Yazarı

Google' da ilk sayfa hedefine bizimle ulaşın

En İyi Social Bookmarking Siteleri

Social Bookmarking
Sosyal imleme Nedir? Web sitelerinin yer imlerini aramaları ve yönetmeleri için bir yoldur. Sosyal yer imi, insanların beğendikleri veya gelecekte kullanmaları gerekebilecek Web sayfalarına bağlantıları kaydetmeleridir.

Sosyal imleme Nedir?

Web sitelerinin yer imlerini aramaları ve yönetmeleri için bir yoldur. Sosyal yer imi, insanların beğendikleri veya gelecekte kullanmaları gerekebilecek Web sayfalarına bağlantıları kaydetmeleridir.

Sosyal yer imi web siteleri, kullanıcıların makalelerini, bloglarını ve videolarını paylaştıkları sitelerdir. Peki, hiç ilginizi çekebilecek bir sitenin bağlantısını arkadaşınıza veya sevdiklerinize postaladınız mı? Eğer evet diye başınızı sallıyorsanız, sosyal yer imi sitelerinde yer almışsınız demektir.

Sitenizi en etkili yöntemlerle tanıtın!

İnternette aradığınız her şeye bağlı bazı anahtar kelimeler vardır. Bu anahtar kelimelerle, bağlantı arar ve beğenirseniz, web sayfasına yer işareti koyarsınız. Kendi web sitenizin sıralamasını en iyi yerlere getirmek ve ziyaretçi kazanmak için en etkili yöntem social bookmarking siteleridir.

Kullanıcıların yeni ve ilginç içeriklerine yer işareti koymak için kullandıkları çok sayıda Bookmarking site vardır. Son araştırmaya göre, sosyal yer imi bağlantıları hayati ve önemli görülmektedir. Size fikir verecek ve web sitesi tanıtım stratejisine yardımcı olacak sosyal yer imi web sitelerinin en önemli faydalarını kısaca anlatmış bulunmaktayım.

En iyi sosyal imleme sitelerinden bazıları:

Yavuzdoganalp.com

SEO Dostu Makaleler - Teknoloji Haberleri
deneme bonusu veren siteler